MERKEZ OFİS HİZMETE GİRMİŞTİR

MERKEZ OFİS HİZMETE GİRMİŞTİR

Belhan Asansörleri 2017 yılında yeni asansör tesisi yapmak ve mevcut asansörlerin periyodik bakım ve arıza servis olarak faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup Adana Ticaret Odası üyesidir. 
 

Şirket Müdürü olarak  asansör mühendisliği tecrübesi olan makine mühendisi Burak Belhan atanmıştır. Personelimizin tamamı, asansör montajı, servis ve bakım konusunda uzman elemanlardan oluşturulmuş olup en az 5 yıllık tecrübeye sahiptir. Firmamız kısa bir zaman içerisinde asansör firmalarının sahip olması gereken ISO 9001-2015 Kalite Sistem Belgesi, TSE- HYB Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, 2014/33/AB asansör direktifine uygun olarak  montajı yapılan asansörlere CE işareti vurma yetkisi belgelerine sahiptir. 250 civarında asansörün periyodik bakım ve servis hizmetlerini yürütmekte olup, yeni asansör tesisleri yapmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri asansör yönetmeliği 2014/33/AB ve ilgili ulusal ve uluslar arası standartları izleyerek, müşteriye uygun çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini iyileştirmek ve sürekli kılmak vazgeçilmez hedefimizdir.
 

Merkez binamızın yeni tasarımıyla güveni ve geleceği inşa etmek için kendimizi yeniliyoruz. Sizi yeni tasarımlarımızla buluşrumak içim sabırsızlanıyoruz. adana asansör , belhan asansör , seyhan yeşil etiket , yüreğir asansör kontrol , seyhan asansör kontrol , adana asansör denetim 

iLETiSiM

0322 422 73 50
0532 688 98 10

Kurtuluş Mah.64012. Sk. No:5/A Kemal Çelik Apt. Altı Seyhan/ADANA

asansor@belhanasansor.com.tr

GERİ