“GELECEĞİ DÜŞÜNEN HER ZAMAN KAZANIR”

burak belhan

HAKKIMIZDA

BURAK BELHAN

MAKİNE MÜHENDİSİ

“GELECEĞİ DÜŞÜNEN HER ZAMAN KAZANIR”

2017 yılında kurulduğumuz günden itibaren, sorumluluğunu üstlendiğimiz her projede “Üretken, Çözümcü ve Sürdürülebilir” olmayı ilke edindik ve bu doğrultuda ülke menfaatlerimizi gözeterek sektörümüzdeki ihracatımızı en üst seviyeye taşımanın önemini bilerek çalışıyoruz.

Önümüzdeki yıllar içinde net hedeflerimiz var. BELHAN ASANSÖRLERİ kültürünü yansıtan inovatif ürün ve hizmetlerimizle her geçen yıl daha fazla kullanıcının tercihi olmak, üretim birimlerimizi ve istihdamımızı katlayarak arttırmak…

Ve elbette hedefimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz gücün, işçisinden mühendisine, bayisinden satış elemanına kadar BELHAN ASANSÖRLERİ bayrağı altında birleşmiş olan herkesin akıllarında ve yüreklerinde olduğunu biliyoruz. İşte bu güce olan inancımızla, geleceğe büyük bir umut ile bakıyoruz.

BELHAN ASANSÖRLERİ Türk asansör sektörünün lokomotifi haline getirmeyi hedefleyen, bu yolda bizimle birlikte yürüyen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyor, daha nice yıllarda ve başarılarda hep birlikte olmayı diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla…

Biz Kimiz?

Belhan Mühendislik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Adana Seyhan merkez ofisimizde faaliyetlerimize  başladık. Uzun yıllardır asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız çalışanları her türlü asansörün, tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca marka yada modeli ne olursa olsun tüm asansörlerin, yeniden kurulması ve projelendirilmesi ile alakalı çalışmaları da yürütmektedir.

Bize Ulasin

0322 422 73 50
0532 688 98 10

KURTULUŞ MAH. 64012.SK. NO:5/A KEMAL ÇELİK APT. ALTI Seyhan /ADANA

asansor@belhan.com.tr

GERİ