PROJE VE MONTAJ

2014/33/AB

TS EN 81-1+A3,TS EN 81-2+A3 ,TS EN 81-20/50

 Uygulama ve Avan Projeler ile tasarlanan asansörlerin tescil sürecine kadar uzanan uygulamalarını yönetiyoruz.

Geçmişten gelen birikimimiz ve yeni dinamik mühendis kadromuz ile sorunların çözümüne uygun reçeteler sunuyoruz.

 Güncelliğini ve güveninizi yitirmiş asansörleriniz için uygun alternatifler ile yenileme çalışmaları için vizyon çiziyoruz.

MONTAJLARIMIZ

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZ ÇERÇEVESİNDE TÜM MONTAJLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

ÜRÜNLERiMiZ

Elektrikli Asansör,Hidrolik Asansör,Şahıs Asansörleri,Yemek Asansörleri,Yük Asansörleri,Araç Asansörleri,Sedye Asansörleri,Panaromik Asansörler,Makine Daireli Asansörler,Makine Dairesiz Asansörler

MIMARI PROJE INCELEMESI

14.06.2017 Resmi Gazete sayılı 30096 Asansörlerin Tasarımına İlişkin Tebliğ ışığında yapılması planlanan yapı da trafik hesabı ile asansör sayısı,kapasiteleri belirlenir ve yapının mimari projesinin uygunluğu onaylanır.

avan ve uygulama projesi

Avan proje, yapılan trafik hesabı neticesinde belirlenen asansör sayısına göre, her bir asansör için asansör yaptırıcısı veya bina sorumlusu ile sözleşme imzalayan asansör monte eden tarafından hazırlanır veya hazırlatılır. İlgili mevzuat ve uyumlaştırılmış standart/standartlar avan projede belirtilir.Avan proje ile Yapı ruhsatı alınır.Yapı/bina tasarımının ruhsat makamı tarafından onayı ile birlikte asansör uygulama projesi bina yaptırıcısı ile sözleşme imzalamış olan asansör monte eden tarafından hazırlanır veya hazırlatılır.Asansör uygulama projesi, kontrol ve onay işlemleri için montaj öncesi asansör monte eden tarafından ruhsat makamına sunulur.

IS GÜVENLIGI VE MALZEME

Avan ve Uygulama projesi hazırlanmış ve onayı alınmış yapı için montaj aşamasından önce tüm iş sağlığı ve güvenliğini ilgilendiren durumlar için önlemler alınır.

MONTAJ

Uzman montaj ekibimizle ve yeterli malzeme kaynaklarımızla planlanan sürede montaj tamamlanır.

TESCIL

24.06.2015 Resmi Gazete  29396 Sayılı Asansör İşletme,Bakım ve Periyodik Kontrol yönetmeliğine göre Asansör tescil ettirlir.

iLETiSiM

0322 422 73 50
0532 688 98 10

Kurtuluş Mah.64012. Sk. No:5/A Kemal Çelik Apt. Altı Seyhan/ADANA

asansor@belhanasansor.com.tr

Servisini verdiğimiz asansör kullanıcılarının ilgili şikayetler ve öneriler veya acil durumlar için bize burdaki iletişim bilgileri ile ulaşabilirler.

GERİ