SERVİS VE BAKIM

ASANSÖR İŞLETME, BAKIM VE PERİYODİK KONTROL YÖNETMELİĞİ

TS 12255 :2017 Yetkili servisler - Asansörler için - Kurallar

Uygulama ve Avan Projeler ile tasarlanan asansörlerin tescil sürecine kadar uzanan uygulamalarını yönetiyoruz.

Geçmişten gelen birikimimiz ve yeni dinamik mühendis kadromuz ile sorunların çözümüne uygun reçeteler sunuyoruz.

 Güncelliğini ve güveninizi yitirmiş asansörleriniz için uygun alternatifler ile yenileme çalışmaları için vizyon çiziyoruz.

bakımlarımız

TS EN 12255:2017 STANDARDI VE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZ ÇERÇEVESİNDE TÜM BAKIM VE SERVİSLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

“GÜVEN VE KONFORUN TADI!”

hizmet

Hastaneler, iş merkezleri, ulaşım, sanayi kuruluşları, oteller ve konutlarda kendi markası haricinde farklı marka ve özelliklerde asansöre üretim tesisi sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ürünlerimizin, iş sahamızın, çalışanlarımızın güvenliğini, siz ve tüm yolcularımız için emniyetli olmalarını sağlamak için her türlü önlemi almaktayız.

bakım programı

Koruyucu bakım programımız doğrultusunda, periyodik muayene işlemleriyle mevcut performanslarını koruyarak ünitelerin sürekli çalışabilirliğini üst düzeyde tutulmasını ve güvenlik seviyesini en üst seviyede tutulması, işletme kayıplarının en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Koruyucu bakım-arıza hizmetlerimiz asansör yönetmeliğinde belirtilen nitelikte bakım personeli tarafından, zorunlu istenilen şartlarda yapılmaktadır.

IS GÜVENLIGI

Bakım sırasında kullanıcı için önlemler alınmış olunur.Bakım personeli için gerekli iş ekipmanlarını kullanmaları ve bakım talimatlarına uymaları zorunludur.

bakım

Bakım esasları doğrultusunda bakım formları düzenlenmekte, her ünite için düzenli bir bakım defteri ile bakım ve arızalar kayıt altına alınmaktadır.

bakımların periyodik olması

Ünitelerin performansının ve güvenilirliğinin sürekli olması ancak periyodik olarak yapılacak koruyucu bakım ile sağlanabilir. Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, koruyucu bakım yapılmadığı takdirde güvenli, sürekli bir işleyişe sahip olamaz.

iLETiSiM

0322 422 73 50
0532 688 98 10

Kurtuluş Mah.64012. Sk. No:5/A Kemal Çelik Apt. Altı Seyhan/ADANA

asansor@belhan.com.tr

Servisini verdiğimiz asansör kullanıcılarının ilgili şikayetler ve öneriler veya acil durumlar için bize burdaki iletişim bilgileri ile ulaşabilirler.

GERİ